Maj
21
2010
Logo własne Digital Concept

photoshop-magazin.net – rusza nowy projekt portalu

Właśnie realizowany jest projekt uruchamiania portalu photoshop-magazin.net dla Software Press. Projekt ten jest skierowany do niemieckojęzycznych grafików skupionych głównie wokół oprogramowania firmy Adobe.

Projekt podobnie jak fotografiamag.pl oparty został na WordPressie. W tej chwili trwają prace konfiguracyjne, a w najbliższym czasie zostanie uruchomiona procedura zapełniania treścią strony. Początkowo korzystając z bazy <niemieckiej wersji magazynu o grafice komputerowej .psd Photoshop.

Koncepcyjnie fotografiamag.pl i photoshop-magazin.net są bardzo do siebie zbliżone, jednak podstawową różnicą jest fakt, aby zostać autorem na portalu photoshop-magazin.net należy wykupić abonament (popularnie na różnych stronach taki abonament nazywany bywa kontem premium).

Na portalu photoshop-magazin.net będę funkcjonowały artykuły pisane przez firmy, a co za tym idzie należy przypuszczać, że umieszczane tam materiały będą dopracowane pod względem merytorycznym. W końcu każda firma dba, a przynajmniej powinna dbać o swój wizerunek.